Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Open AGH to repozytorium otwartych zasobów edukacyjnych (OZE) przygotowanych przez pracowników, doktorantów i studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Serwis zainicjowało i prowadzi Centrum e-learningu CEL AGH. Open AGH to też jedny polski członek OpenCourseWare Consortium, stworzonej przez MIT sieci uczelni wyższych tworzących Otwarte Zasoby.
Co znajdziemy w Open AGH? Kilkadziesiąt kursów głównie z przedmiotów ścisłych i ekonomicznych, całość składa się na kilka tysięcy godzin zajęć. Wśród kursów znajdziemy takie jak Symulacje komputerowe z Fizyki czy Wprowadzenie do e-learningu.
Materiały umieszczone w Open AGH objete są licencją Creative Commons: Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne – Na tych samych warunkach (CC: BY–NC–SA), a materiały do repozytorium mogą dodawać zarówno wykładowcy i studenci uczelni. Aby promować najlepsze zasoby uczelnia organizuje co roku konkurs na najlepsze „notatki”, również dostępne na tej samej licencji.
Zobacz zasoby akademickie Open AGH
Podobne