Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Muzeum Dźwięku to projekt to nagrań brzmień i kompendium wiedzy na temat wybranych instrumentów muzycznych (np. tak mało już znanych jak okaryna, sarangi czy kemancze). Poza bankiem brzmienia ponad 20 instrumentów na stronie muzeum znajdują się ich zdjęcia oraz opisy sposobu lub zwyczaju ich wykorzystywania a także scenariusze lekcji stworzone z myślą o nauczycielach. Dźwięki zostały nagrane w Państwowym Muzeum Etnograficznym oraz udostępnione w ramach projektu finansowanego przez Akademię Orange i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Na niektórych instrumentach można dosłownie „zagrać” za pomocą strony Muzeum. Polecamy cymbały i baraban!
Posłuchaj instrumentów z Muzeum Dźwięku
Podobne