Izometryczne ikony i edytor map, schematów, infografik

Darmowe zestawy ikon rzadko kiedy dostępne są od razu z zestawem narzędzi do ich kreatywnego przerabania. Icograms pod tym względem bardzo się wyróżnia. Ogromy zestaw ikon izometrycznych uzupełnia tu edytor, w który można je zmieniać i układać np. w małe mapy, schematy czy infografiki. Ikony dostępne są w formatach wektorowym SVG (dzięki czemu można je edytować również w innych programach wektorowych) i bitmapie PNG.

Icograms ma kolekcje ikon z budynkami, pojazdami, ludźmi, elementami map i przyrody, klockami, symbolami, a nawet specjalne zestawy np. świąteczne. W edytorze możemy je układać, obracać, zmieniać im kolry i dodawać elementy tworząc takie spersonalizowane obrazki jak ten powyżej.

Ikony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 4.0 co oznacza, że można je swobodnie przerabiać i kopiować, o ile na tym nie zarabiamy i nie wykorzystujemy ich do celów komercyjnych takich jak reklamy. Od autorów można uzyskać dodatkowe licencje lub zamówić ikony na żądanie.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.