Izometryczne ikony i edytor map, schematów, infografik

Darmowe zestawy ikon rzadko kiedy dostępne są od razu z zestawem narzędzi do ich kreatywnego przerabania. Icograms pod tym względem bardzo się wyróżnia. Ogromy zestaw ikon izometrycznych uzupełnia tu edytor, w który można je zmieniać i układać np. w małe mapy, schematy czy infografiki. Ikony dostępne są w formatach wektorowym SVG (dzięki czemu można je edytować również w innych programach wektorowych) i bitmapie PNG.

Icograms ma kolekcje ikon z budynkami, pojazdami, ludźmi, elementami map i przyrody, klockami, symbolami, a nawet specjalne zestawy np. świąteczne. W edytorze możemy je układać, obracać, zmieniać im kolry i dodawać elementy tworząc takie spersonalizowane obrazki jak ten powyżej.

Ikony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 4.0 co oznacza, że można je swobodnie przerabiać i kopiować, o ile na tym nie zarabiamy i nie wykorzystujemy ich do celów komercyjnych takich jak reklamy. Od autorów można uzyskać dodatkowe licencje lub zamówić ikony na żądanie.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.